STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl
UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, v piatok 28. 9. 2018 nebudeme expedovať tovar. Dôvodom je štátny sviatok Deň českej štátnosti. V pondelok 1. 10. 2018 bude prevádzka firmy opäť obnovena podľa štandardnej prevádzkovej doby. Ďakujeme za pochopenie.

Novaservis Dado

Italské vodovodní baterie La Torre Dado jsou nositelem nejnovějších designových trendů v sanitární technice. Je to série vyšší třídy, která je inspirována přirozenou krásou a ucelenou elegancí. Baterie jsou osazeny odolnou a bezpečnou keramickou ovládací kartuší KEROX. Spojení špičkové technologie a moderního designu uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Dodávají se v rozteči 150 mm. Pro delší životnost baterie a komfort užívání doporučujeme montáž vodovodního filtru.

Produkty v sérii Dado

Zobrazujem 1 až 1 z 1 (spolu strán 1)
Zobrazujem 1 až 1 z 1 (spolu strán 1) 

U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 4 944 položiek a 55 974 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ľadom. Ak nakúpite skladový tovar do 12.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Naše ceny vás potešia

Či zariadzujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme

Zavolajte alebo napíšte. Vždy si na vás urobíme čas. Všetky objednávky naviac kontrolujeme, či sa k sebe vybraný tovar hodí. Ak nie, ozveme sa.